Visas dienas garumā zinoši profesionāļi dalījās pieredzē par sērošanas procesu un dziedināšanas ceļu (Dace Zušmane), izdegšanu (Liene Čīma), krīzēm un līdzjūtību pašam pret sevi (Agnese Orupe), kā arī sniedza ieskatu hospisa ētikas kodeksā. Apmācību gaitā dalībniekiem bija iespēja arī praktiski izmēģināt pasniedzēju piedāvātās metodes, bet, dienas izskaņā, Lindas Straumes vadībā, gremdēties gongu dziedinošajās vibrācijās.
Apmācību otrā diena gaidāma jau pēc nedēļas, bet nākamā šo apmācību reize – jūnijā. Lai piedalītos, kļūsti par Hospiss LV darbinieku, aktīvu brīvprātīgo vai Draugu kluba biedru!
Projektu “Brīvprātīgo apmācība un brīvprātīgā darba veicināšana” un tā ietvaros īstenotās mācību programmas “Brīvprātīgo pilnveides līmeņa mācību programma darbā ar hospisa pacientiem” (Lic. Nr. DIKS-22-94-ail) norisi finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
Par mācību programmas “Brīvprātīgo pilnveides līmeņa mācību programma darbā ar hospisa pacientiem” saturu atbild Nodibinājums “HOSPISS LV”.
Plašāka informācija par projektu interneta vietnē www.hospiss.lv, sadaļā “Jaunumi” vai, zvanot pa tālruni +371 29269703. Paldies par atbalstu Latvijas Universitāte un Sabiedrības integrācijas fonds!